Sędziowie o Good Beer

Poznaj opinie sędziów Good Beer!

W jury zasiadają profesjonalni sędziowie, także osoby zatrudnione lub współpracujące z browarami, jednak nie uczestniczą w panelach, gdzie oceniane są piwa zgłoszone przez te podmioty.

Jest to konkurs pokazujący różnorodność, ale i wysoki poziom polskiego rynku piwa.
Konkurują ze sobą wszyscy – od najmniejszych do największych, wszyscy mają równe szanse.

Rajmund Petrzyk
Browar Zamkowy w Raciborzu

Kategorie konkursowe są odwzorowaniem trendów rynkowych. Podczas sędziowania zwracamy uwagę na jakość piw, ale również ich zgodność z deklarowanym stylem. Nieraz w kategoriach, w których sędziowałem były sytuacje, że przyznawany był tylko jeden medal – tutaj aby piwo zdobyło medal, musi faktycznie na niego zasłużyć.

Michał Sułkowski
sędzia piwny

Udział w panelu sensorycznym Good Beer to doświadczenie zdecydowanie warte powtórzenia. Uważam, że dużym atutem konkursu jest zróżnicowanie osób biorących udział w panelu sensorycznym, co pozwala na możliwie jak najlepszą i obiektywną ocenę.

Edyta Omyła
Heineken

Warto wziąć udział w konkursie gdyż jego formuła pozwala pokazać prawdziwego zwycięzcę zarówno pod względem technicznym (piwo medalowe nie może posiadać wad produkcyjnych) ale także pod względem konsumenckim oceniana jest pijalność i przyjemność jaką daje dane piwo.

Grzegorz Garniec
sędzia piwny

Polecam zgłaszać piwa do konkursu Good Beer przede wszystkim dlatego, że jakość piwa jest w nim oceniana podczas „ślepego testu” na sędziach, co gwarantuje obiektywną ocenę.

Maja Drab
Asahi

Zgłoszenie udziału swoich piw w konkursie Good Beer pozwala poddać je ocenie doświadczonych sędziów. Jest to możliwość porównania jakości i smaku z innymi piwami dostępnymi w Polsce. Zwycięskie piwa zostają nagrodzone medalami, które świadczą o wysokiej jakości piwa oraz ładnie prezentują się na ścianach w browarach.

Maciej Wentowski
Browar Sady

Jest to konkurs, który z roku na rok zyskuje coraz większą renomę oraz pretenduje do pozostania najbardziej prestiżowym konkursem w Polsce.

Tomasz Szczygieł
Browar Recraft

Z sędziowskiego punktu widzenia konkurs jest bardzo dobrze zorganizowany, przyjemny do sędziowania i bardzo chętnie na niego wracam.

Marek Kamiński
Browar KingPin, Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *