O nas

Wydawnictwo Bikotech to firma z wieloletnią tradycją na rynku wydawniczym i organizacyjnym. Setki zorganizowanych wydarzeń, konkursów, plebiscytów i rankingów, kierowanych m.in. do branży browarniczej, nie tylko nadal inspiruje, ale sprawia radość i satysfakcję.


Od ponad dekady organizujemy Profesjonalny Konkurs Good Beer, Polski Kongres Browarniczy oraz eksperckie Piwowarskie Warsztaty. Staramy się, aby nasze wydarzenia były niepowtarzalne. Dbamy o jakość specjalistycznych prelekcji, współpracujemy z naukowcami i praktykami.
Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym w branży browarniczej.

Rafał Kowalczyk to międzynarodowy sędzia piwny, doświadczony browarnik i szef konkursu Good Beer od pierwszej jego edycji.

Konkurs Good Beer

Konkurs Good Beer odbywa się nieprzerwanie od 11 lat. Skierowany jest do producentów i dystrybutorów oferujących piwo. W skład Jury wchodzą profesjonalni sędziowie piwni oraz sensorycy z wieloletnim doświadczeniem w ocenie. Profesjonalny konkurs piwa Good Beer to fantastyczna okazja, aby poddać się surowej ocenie znawców piwa. Ci, którzy wychodzą z niej zwycięsko – mają powody do dumy.

Promocja zwycięskich piw – przejdź na stronę